02-Aku stroje 03-Bezpečnost 05-mower 07-rider

Husqvarna Automower 310

Husqvarna Automower 310
Husqvarna Automower 310 Husqvarna Automower 310 Husqvarna Automower 310 Husqvarna Automower 310 Husqvarna Automower 310 Husqvarna Automower 310
Výrobce: Husqvarna
Číslo produktu: 967 62 35-10
Dostupnost: Skladem
Cena: 47 490,00 Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Výkonná 4-kolová robotická sekačka pro údržbu větších a členitějších travnatých ploch. Vhodná pro středně velké plochy do rozlohy 1000 m² a zvládne prudké svahy se sklonem až 40 %. Inteligentní technologie automaticky provede robotickou sekačku skrz úzké průchody. Intuitivní ovladání umožňuje osobní nastavení, kdy má sekačka pracovat. Vrchní kryty v různých barvách jsou k dispozici jako volitelné příslušenství.

Spolehlivost

Husqvarna klade mimořádný důraz na spolehlivost robotických sekaček. Během 20-letého vývoje těchto sekaček se zaměřujeme zejména na dosažení maximální spolehlivosti, nejvyšší kvality a na minimálizaci nezbytné obsluhy těchto sekaček.

Vynikající výsledky při sečení

Díky tomu, že se sekačka Automower® Husqvarna pohybuje po trávníku náhodným způsobem, je trávník posekán dokonale a úhledně, takže vypadá jako zelený koberec. Nože ostré jako břitva sekají trávu na jemné kousíčky a ze všech směrů. Trávník je pak hustší a zdravější a zabraňuje prorůstání mechu.

Nízká hlučnost

Díky unikátnímu systému sečení pracuje Automower® velmi diskrétně a tiše a tehdy, kdy si to přejete.

Unikátní systém sečení

Sekačka Automower® Husqvarna zkracuje trávu jen o kousíček, ale často, což zajišťuje pěkný a zdravý trávník. Je vybavena noži ze silné uhlíkové oceli, ostrými jako břitva, které jsou připevněny k disku robustního žacího ústrojí. To umožňuje efektivní provoz a extrémně nízkou spotřebou energie.

Automatické nabíjení 

Pokud sekačka Automower® potřebuje energii, nalezne si sama cestu k nabíjecí stanici.

Výstražný systém proti krádeži 

Výstražný systém proti krádeži nabízí maximální stupeň zabezpečení sekačky podle vašeho vlastního výběru.

Odolný proti vlivům počasí 

Automower® může být venku po celý den a je navržen tak, aby fungoval správně a bez dozoru bez ohledu na povětrnostní podmínky. Díky kvalitní konstrukci se osvědčil i v drsném severském podnebí.

Nízká spotřeba energie 

Efektivní hospodaření s energií znamená nízkou spotřebu energie, což umožňuje sekačce Automower® pracovat za zlomek nákladů běžných u tradičních sekaček na trávu.

Naváděcí vodič 

Naváděcí vodič pomůže sekačce najít cestu zpět do nabíjecí stanice, což zkrátí časy hledání zejména v případě rozsáhlých, členitých zahrad.

Zámek kódu PIN 

Sekačka Automower® je vybavena velice účinným bezpečnostním systémem s použitím osobního PIN kódu, který podstatně zvyšuje ochranu sekačky.

Automatické zvládání průchodů 

Husqvarna Automower® automaticky rozpozná úzký průchod a projede i tím nejužším. Při průjezdu úzkými místy mění dráhu, aby nedocházelo k vyjetí nehezkých kolejí.

Timer 

Vy rozhodnete, zda bude sekačka Automower® sekat trávník po celý den a 7 dní v týdnu.

Poradí si s nerovnými travnatými plochami 

Velká kola, která udržují směr a poskytují vynikající trakci i na kluzkém povrchu. Sekačka si poradí se sklonem až do 40 %.

Žádné emise 

Automower® je sekačka s elektrickým pohonem, proto neprodukuje žádné škodlivé emise.

Snadné nastavení výšky sečení 

Výšku sečení lze snadno nastavit shora otočením velkého knoflíku.

Senzory pro zvednutí a náklon 

Jestliže se Automower® zvedne nad zem nebo se převrátí, sečení se automaticky přeruší. Rotující žací břity jsou navíc umístěny v dostatečné vzdálenosti od vnější hrany stroje. Když Automower® narazí na překážku, zastaví se a změní směr, aniž by došlo k jakémukoliv poškození.

Žací ústrojí
Kapacita sečené plochy 1000 m² +-20%
Metoda(y) sečení Mulčování
Šířka záběru 22 cm
Počet nožů 3 nože
Polohy pro nastavení výšky sečení Mechanické od 20mm do 60mm
Baterie
Typ baterie Li-ion
Typická doba nabití 60 min
Průměrná doba sečení 70 min
Rozměry / Hmotnost
Rozměry Délka - 63cm Šířka - 51cm výška - 25cm
Váha 8,5kg

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: